HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Reklam sektörünün mutfağında yer alan firmamız atölyecilik konusunda Kocaeli'nin tanınmış firmalarındandır. İç-Dış Mekan dijital baskı, tabela ve lazer kesim ürünlerinde üretici konumundadır.


home_interactive_iconbox_3

İÇ / DIŞ MEKAN DİJİTAL BASKI

Dış mekan baskıda mecralara göre vinyl ve One way vision uygulamaları ile markanızı ve reklamlarınızı en iyi şekilde uygulama imkanı sunar. Deforme olmayan uzun ömürlü baskı çözümleri ile efektif sonuçlar oluşturur.

İç mekan baskı yüksek kalitede baskı olanağı sağlar. Mağaza, fastfood, restaurant, ofis gibi işletmelerde markanızı ve reklamlarınızı daha görünür hale getirebilme fırsatını sunar.

home_interactive_iconbox_2

TABELA UYGULAMALARI

Işıklı vinyl germe, plexi glass, paslanmaz kutu harfler, led tabela sistemleri ile markanızı dış mekanda en iyi yansıtabileceğiniz seçenekleri ile müşterilerinizin ve hedef kitlenizin markanız ile tanışmasını sağlayabilir ve en iyi çözümü yakalayabilirisiniz.

Tabela sistemleri kullanılacak mecralara göre farklılık göstermektedir. - Işıklı vinyl Germe, - Işıklı plexi glass tabelalar, - Işıklı alüminyum oyma, - Işıklı kutu harf, - Plexiglass ışıklı totem tabela, - Neon tabela sistemleri, - Led tabela sistemi, - Paslanmaz kutu harfler, - PlexiGlass kutu harfler olarak farklı çeşitler bulunmaktadır.

LAZER KESİM

Lazer makinemiz ile 20mm’ye kadar pleksi, 10mm’ye kadar MDF kesimi yapılabilmektedir.